Güvenli Taşıma

Üretimden Teslime

Mutlu Müşteri Hattı

+90 (212) 645 0345

BLOG

KURUMSAL

Ürünün Fiyatında da Kalitesinde de Öncü Ersu Sandalye!

Ersu sandalye olarak ürünlerimizde kullandığımız malzemeler, kendi sektörlerinde önde gelen kumaş, ağaç gibi üreticilerle çalışmaktadır.  Ürünlerimizin oluşum sürecinde, gerek montaj öncesi gerek montaj aşaması gerekse de ürün tesliminden sonraki tüm süreçler titizlikle takip edilmektedir. Sürecin bu denli takip edilmesi Ersu Sandalye’yi bu güne kadar taşımış ve geleceğe güvenle bakmasını sağlamaktadır.

Ürünü Sizinle Geliştiriyor ve Gelişiyoruz!

Ürünleri meydana getirirken renk ve biçimleri uzman tasarım ekiplerimizce modelliyor ve geliştiriyoruz. Ayrıca sizlerin özel isteklerinize cevap veriyor ve hayal ettiğiniz ürünleri taleplerinize göre renk ve biçimlerini kaliteden ödün vermeden en uygun fiyat politikasıyla sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Güvenli Teslimat Bizim İçin Önemli!

Sektörde, güvenilir bir firma olarak tanınmak bizi gururlandırıyor. Yaptığımız her işin teslim şekli ve teslim süresi bizim için önemli konuların başlarında geliyor. Ürünlerinizi güvenli bir şekilde söz verdiğimiz tarihte getirdiğimizden emin olabilirsiniz. Ayrıca talebiniz doğrultusunda mağazamızdan veya depomuzdan ürününüzü alabilirsiniz.

Proje Bazlı’da Çalışıyoruz!

Ürünleri proje bazlı olarak da çalışıyoruz. Kurduğunuz mekana veya tesise özel ürün geliştirip talepleriniz doğrultusunda tasarlayıp sizlere sunuyoruz. Daha önceki yaptığımız projeleri incelemek için tıklayınız.

Fırsatları Kaçırmayın!

Ersu sandalye olarak kampanya ve fırsatların sonunu getirmiyoruz. Kampanyalı ürünler “İndirimli Ürünler Bölümü” altından bakabilirsiniz. Zengin ürün gamı en düşük fiyat, en yüksek kalitenin adresi Ersu Sandalye!

Firmamız ikinci el masa ve ikinci el sandalye alımı yapmamaktayız. Teklifte bulunmamanızı rica ediyoruz.

Sosyal Medya Hesaplarımızdan bizi takip etmeyi unutmayın!

Talep ve İstekleriniz için Müşteri Hizmetlerimizi +90 (532) 164 05 75 numaralı telefonu arayınız ve ya iletişimden bize form gönderebilirsiniz.